MKS Fortuna 1923 Wieleń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kłos Budzyń - MKS Noteć Steico Czarnków 1:3
  • Unia Wapno - Zamek Gołańcz 1:2
  • Radwan Lubasz - Płomień Połajewo 3:3
  • Fortuna Wieleń 1923 - Sokół Damasławek 0:2
  • KS Wełna Skoki - Noteć Rosko 2:1
  • Orzeł Pęckowo - Iskra Wyszyny 4:1
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Losowa galeria

Noteć Rosko - Fortuna Wieleń
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 327, wczoraj: 235
ogółem: 1 095 098

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Derbowa niedziela.

  • autor: wislak1906, 2016-08-24 19:25

Już w najbliższą niedzielę tj. 28.08.16 o godz. 16:00 na stadionie w Rosku dojdzie do derbowego pojedynku z miejscową Notecią. Sędzią tego spotkania będzie Pan Łukasz Orłowski, a asystować mu będą  Dawid Blaszke i Paweł Szuta. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy do Roska. 


Porażka na inaugurację

  • autor: wislak1906, 2016-08-22 20:27

Fortuna Wieleń 0 - 2(0-0) Sokół Damasławek

85' 0-1

90' 0-2                                  


Mecz , 01:00

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Kalendarium

24

08-2016

środa

25

08-2016

czwartek

26

08-2016

piątek

27

08-2016

sobota

28

08-2016

niedziela

Noteć Rosko - Fortuna Wieleń 1923 - 16:00

29

08-2016

pon.

30

08-2016

wtorek

Facebook

Najbliższe spotkanie

Noteć RoskoFortuna Wieleń 1923
Noteć Rosko   Fortuna Wieleń 1923
2016-08-28, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Fortuna Wieleń 1923Sokół Damasławek
Fortuna Wieleń 1923 0:2 Sokół Damasławek
2016-08-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Unia Wapno - Radwan Lubasz
MKS Noteć Steico Czarnków - Orzeł Pęckowo
Iskra Wyszyny - KS Wełna Skoki
Płomień Połajewo - Kłos Budzyń
Sokół Damasławek - Korona Stróżewo
Noteć Rosko - Fortuna Wieleń 1923

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Kłos Budzyń 1:3 MKS Noteć Steico Czarnków
Unia Wapno 1:2 Zamek Gołańcz
Radwan Lubasz 3:3 Płomień Połajewo
Fortuna Wieleń 1923 0:2 Sokół Damasławek
KS Wełna Skoki 2:1 Noteć Rosko
Orzeł Pęckowo 4:1 Iskra Wyszyny