MKS Fortuna 1923 Wieleń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Radwan Lubasz - Polonia Chodzież 3:1
  • Zamek Gołańcz - Fortuna Wieleń 1923 1:2
  • Orzeł Pęckowo - Unia Wapno 3:1
  • Sokół Damasławek - Płomień Połajewo 1:5
  • MKS Noteć Steico Czarnków - Sokół Szamocin 2:1
  • Korona Stróżewo - Nielba II Wągrowiec 2:2
  •        

Zegar

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Losowa galeria

MECZ
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 462, wczoraj: 701
ogółem: 736 479

statystyki szczegółowe

Logowanie

Wydarzenia

Wyszarpane zwycięstwo...

  • autor: wislak1906, 2014-10-05 20:08

Zamek Gołańcz 1:2(0:0) Fortuna Wieleń

 

Fortuna:

Zieliński- Chudy, Sadowski(60' Guziewicz), Grzelak, Banecki- Musiał, Szymczak(46' Swoboda), Krystek(70' D.Heyer), Kajpust- Murek, K.Heyer

Bramki:

Chudy(sam)-Swoboda, K.Heyer(k)


Aktualności

Derby na remis.

  • autor: wislak1906, 2014-09-18 16:10

Noteć Rosko 2:2(0:1) Fortuna Wieleń

 

Fortuna:

Zieliński-Krystek(66' Guziewicz),Sadowski, Grzelak, Chudy- Mrotek, Swoboda(50' Wojtkowiak[71'Mumot]85' Koniuszy), Musiał, K.Heyer- Murek

Noteć:

Bak, Naplocha, Graś(Zielsdorf), Krystek, Ailton, Łudziński, Ryżek, Dymek(Truchel), Piekarski(Stochaj), Kolasa(Adamczak), Rzeszowski

Bramki:

Stochaj, Krystek- Kajpust x2

Żółte kartki:

Łudziński, Rzeszowski, Naplocha- Swoboda

Obsada sędziowska: Król- Zieliński, Kalinowski

     


Pajęczyny ściągnięte.

  • autor: wislak1906, 2014-09-14 23:23

Fortuna Wieleń 4:1 (0:0) Polonia Chodzież

 

Fortuna:

Zieliński- Chudy, Grzelak(80' Koniuszy), Sadowski, Banecki- Musiał, Mrotek, Szymczak(65' Wojtkowiak), Kajpust(60' Mumot)- Murek(75' Guziewicz), K.Heyer

Bramki:

Mrotek, Musiał, K.Heyer, Guziewicz

Żółte kartki:

Musiał

...:::czytaj dalej:::...


Wyjazdowa wygrana.

  • autor: wislak1906, 2014-09-01 00:41

UNIA Wapno 1 : 2(1:0) FORTUNA Wieleń

 

Fortuna:

Zieliński- Banecki, Grzelak, Sadowski, Chudy(60'Krystek)- Kajpust, Szymczak(65'Parthun), Musiał, Guziewicz- Murek, K.Heyer(70' D.Heyer)

Bramki:

K.Heyer, Murek

Żółte Kartki:

K.Heyer, Chudy, D.Heyer

...czytaj więcej...


Napastnik i Kamil x2

  • autor: wislak1906, 2014-03-29 13:50

Początek rundy wiosennej zakończył także możliwość oddawania głosów w dostępnych na stronie ankietach, które dotyczyły: na jaką pozycję klub powinien pozyskać wzmocnienia, oraz wyboru najlepszego zawodnika w rundzie jesiennej.


Rusza liga....

  • autor: wislak1906, 2014-03-24 12:16

Już w najbliższą sobotę tj. 29.03 podopieczni Piotra Szymczaka podejmą na własnym stadionie gości z Leżenicy. Niewątpliwie Fortuna będzie chciała zrehabilitować się za wynik w pierwszym spotkaniu tych drużyn(remis 0:0). Goście przyjadą do Wielenia w nieco zmienionym składzie. W ostatniej chwili opuścił ich trener Przybysz i przeniósł się do Miałów...jakby tego było mało w jego ślad poszli także Żyliński i Iwanicki. Wszystkich kibiców zapraszamy na inauguracyjne spotkanie o godz.16.00.


Co w trawie piszczy...cz.2

  • autor: wislak1906, 2014-03-18 23:43

Przegląd piłkarskich przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2013/2014.

Miejsca 6-7


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Kalendarium

21

10-2014

wtorek

22

10-2014

środa

23

10-2014

czwartek

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

26

10-2014

niedziela

27

10-2014

pon.

Facebook

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Zamek GołańczFortuna Wieleń 1923
Zamek Gołańcz 1:2 Fortuna Wieleń 1923
2014-10-05, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
Fortuna Wieleń 1923 - Orzeł Pęckowo
Sokół Szamocin - Korona Stróżewo
Polonia Chodzież - Zamek Gołańcz
Unia Wapno - Sokół Damasławek
Płomień Połajewo - MKS Noteć Steico Czarnków
Noteć Rosko - Radwan Lubasz

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Radwan Lubasz 3:1 Polonia Chodzież
Zamek Gołańcz 1:2 Fortuna Wieleń 1923
Orzeł Pęckowo 3:1 Unia Wapno
Sokół Damasławek 1:5 Płomień Połajewo
MKS Noteć Steico Czarnków 2:1 Sokół Szamocin
Korona Stróżewo 2:2 Nielba II Wągrowiec